Snorkele - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

Snorkele

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Snorkel Jeep Wrangler JK od 10.06

  Snorkel-wrangler-JK-1.jpg

  Snorkel do Jeepa Wranglera JK, rocznik od 10.06, wszystkie wersje silnikowe. Chroni silnik przed zassaniem wody i jego zniszczeniem. No i ta kwota - nie trzeba wydawać 3 tyś. zł na snorkel innej firmy spełniający dokładnie tą samą funkcję :) W zestawie wszystkie potrzebne śrubki, nakrętki, maskownica, szablon i elementy połączeniowe. W razie pytan odnośnie montażu prosimy o kontakt. 

  Cena:450.00
 • Snorkel Mitsubishi Pajero I

  Snorkel-PajeroI-1.jpg

  Oferujemy snorkel, który zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Gotowy zestaw wraz z szablonem, śrubami itd.

   

  W naszej ofercie również hermetyczne filtry powietrza!

  Cena:340.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y60

  snorkel-Y60-5.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do samochodu NISSAN PATROL Y60 1988-1997. Silniki benzynowe i diesla!

   

  Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Gotowy zestaw wraz z szablonem, śrubami itd.

   

  W naszej ofercie również hermetyczne filtry powietrza!

  Cena:300.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y61 - 2.8

  Snorkel-Y61-28-3.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 2,8 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Cena:280.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y61 GU2, GU4 - 3.0

  snorkel-Y61-30-0.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 3.0 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

   

  Cena:300.00
 • Snorkel Nissan Patrol K160 K260 GR Y60

  snorkel-patrol.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Nissana Patrol, wychodzący z boku samochodu ( z błotnika), wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel może być montowany w silnikach gaźnikowych i z wtryskiem paliwa, benzynowych i diesla. Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

   

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:450.00
 • Snorkel Nissan Patrol Y61 GU4 3.0

  snorkel-GU4-1.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 GU4 3.0 - zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Cena:280.00
 • Snorkel Suzuki Grand Vitara

  snorkel-GV-1.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Suzuki Grand Vitara, wychodzący z boku samochodu (z błotnika), wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Snorkel nowy, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby obejrzeć zdjęcia.

  Cena:450.00
 • Snorkel Suzuki Jimny

  snorkel-Jimny-1.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Suzuki Jimny, wychodzący z boku samochodu ( z błotnika), z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastycznego. Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

   

  Snorkel nowy, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby obejrzeć zdjęcia.

  Cena:450.00
 • Snorkel Suzuki Samurai/Santana/SJ413/SJ410 - długi

  snorkel-Samurai-1.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel, wychodzący z boku samochodu (z błotnika), wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Snorkel nowy, w najlepszej cenie !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby obejrzeć zdjęcia.

  Cena:350.00
 • Snorkel Suzuki Samurai/Santana/SJ413/SJ410 - krótki

  snorkel-krotki.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel, wychodzący z podszybia, wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Snorkel nowy, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby obejrzeć zdjęcia.

  Cena:250.00
 • Snorkel Suzuki Vitara

  snorkel-Vitara-1.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Suzuki Vitara, wychodzący z boku samochodu (z błotnika). Snorkel przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Mamy również wersję na prawą stronę - jesli taki potrzebujesz, prosimy o kontakt.

  Kliknij w nazwę produktu, aby obejrzeć zdjęcia.

  Cena:400.00
 • Snorkel Toyota Hilux 05-15

  Snorkel-Hilux-0.jpg

  Snorkel do samochodu Toyota Hilux z roczników 2005-2015 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Cena:350.00
 • Snorkel Toyota LC 90 Prado od 12.97 do 12.02

  Snorkel-LC90.jpg

  Snorkel Toyota LC 90 Prado od 12.97 do 12.02 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację. Mocny, odporny na różnice temperatur i zarysowania. POLECAMY!

  Cena:280.00
 • Snorkel Toyota LJ (J7)

  snorkel-toyota.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Toyoty Land Cruiser LJ (J7), wychodzący z boku samochodu ( z błotnika), wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel może być montowany w silnikach gaźnikowych i z wtryskiem paliwa, benzynowych i diesla. Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

   

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:450.00
 • Snorkel Toyota Land Cruiser LC 100 4,2D 4,5 Benz.

  Snorkel-LC100-0.jpg

  Snorkel Toyota Landcruiser 100 (pasuje również do Lexus LX470) zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Jest to zamiennik oryginału widocznego na zdjęciu - oryginał również dostępny w cenie 1900zł. 

  Cena:350.00
 • Snorkel Toyota Land Cruiser LJ70 J7

  snorkel-LJ70-1.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do samochodu NISSAN PATROL Y60 1988-1997. Silniki benzynowe i diesla. Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika. 

  W naszej ofercie również hermetyczne filtry powietrza!

  Cena:340.00
 • Snorkel z nierdzewki

  snorkel-nierdzewka-1.jpg

  Produkujemy snorkele na indywidualne zamówienie - najczęściej ze stali nierdzewnej. Przekroje prostokątne i okrągłe, proste i zaginane - wg potrzeby. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie - podana cena jest ceną za snorkel jak na zdjęciu do Suzuki Samurai. Masz pytania - pisz lub dzwoń, doradzimy!

  Cena:320.00
Zobacz wszystkie | Strony: