O firmie - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

O firmie

Witamy w sklepie internetowym SNORKELE.PL będącego własnością firmy GM PROJECT. Oferujemy tutaj różne akcesoria do samochodów terenowych, osobowych, SUV-ów i innych. Jesteśmy producentem akcesoriów wykonanych z plastiku, metalu i innych komponentów - w produkcji używamy profesjonalnych maszyn przemysłowych i surowców najwyższej jakości, aby spełnić wysokie oczekiwania Klienta. Oferowane przez nas produkty zostały przetestowane pod kątem użyteczności w pojazdach 4x4 w warunkach wielu rajdów różnych typów w Polsce i Europie - i sprawdzają się rewelacyjnie. Nasze elementy to nie chińskie podróbki czy garażowe wyroby z materiałów, które nie wytrzymują pierwszej wyprawy w teren - naszą dewizą jest wysoka jakość za przystępną cenę, zaufało nam już kilka tysięcy osób! Z pewnością i Ty będziesz zadowolony, zapraszamy więc do zakupów!! Zakupione u nas przedmioty możesz w atrakcyjnej cenie zamontować w naszym serwisie.

 

Wykonujemy zlecenia indywidualne (w tym również detale na wyłączność), produkcje mało i wielkoseryjne z materiałów powierzonych lub zakupionych przez nas - przejrzyj nasz zakres usług. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami, a także osobami prywatnymi. Mierzymy wysoko !!!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub nie wiesz jak zakupić wybrane produkty - napisz maila na adres: biuro@snorkele.pl - otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to możliwe.