NISSAN - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

NISSAN

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Aluminiowe panele tylnych drzwi + półka do Nissana Patrola Y60

  polka-Y60-tyl-1.jpg

  Wyprawowe boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60 wraz z rozkładaną półką i ochroną przed wiatrem (szczegółnie przydatne podczas gotowania). Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:300.00
 • Aluminiowe panele tylnych drzwi + półka do Nissana Patrola Y61

  polka-Y61-tyl-1.jpg

  Wyprawowe boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y61 wraz z rozkładaną półką i ochroną przed wiatrem (szczegółnie przydatne podczas gotowania). Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:300.00
 • Bagażnik dachowy wyprawowy - Nissan Patrol Y60 / Y61

  bagaznik-dachowy-6.jpg

  Bagażnik dachowy wyprawowy do Nissana Patrol Y60 / Y61 i wielu innych samochodów terenowych. Możemy wykonać dowolny wymiar! Tutaj 115 x 240 cm.

  W zestawie uchwyty montażowe. Bagażnik wyposażony w uchwyty po halogeny czy roletę, bardzo mocny i wytrzymały a przy tym stosunkowo lekki. Malowany proszkowo. 

  Polecamy - niezbędny na wyprawy bliskie i dalekie. 

  Oferujemy również rolety / zadaszenia z możliwością wykonania na konkretny wymiar. 

  Cena:1250.00
 • Bagażnik dachowy wyprawowy - Nissan Patrol Y60 / Y61 HISZPAN

  bagaznik-dachowy-HISZPAN-7.jpg

  Bagażnik dachowy wyprawowy do Nissana Patrol Y60 / Y61 i wielu innych samochodów terenowych. Możemy wykonać dowolny wymiar! Tutaj 120 x 240 cm.

  W zestawie uchwyty montażowe do podwyższanego dachu. Bagażnik wyposażony w uchwyty po halogeny czy roletę, bardzo mocny i wytrzymały a przy tym stosunkowo lekki. Malowany proszkowo. 

  Polecamy - niezbędny na wyprawy bliskie i dalekie. 

  Produkt na zamówienie  - czas oczekiwania ok 2 tygodnie.

  Oferujemy również rolety / zadaszenia, drabinki, hermetyczne skrzynie wyprawowe, oświetlenie LED itp.

  Cena:1300.00
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - Nissan Patrol Y60/Y61

  boczki-Y60-tyl-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka)  przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu na panelach.

  Przy zamówieniu prosimy podać model Patrola.

   

  Cena:100.00
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - RYFEL - Nissan Patrol Y60

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:200.00
 • Boczki drzwi bok tapicerka panel RYFEL Y61 na tył

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki drzwi bagażnika do samochodu Nissan Patrol GR Y61 przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z aluminiowego ryfla, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami tapicerskimi lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.  


  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:200.00
 • Body Lift +2" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi

  Body-lift-Y60-Y61-long-1.jpg

  Body Lift +2" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi (5 drzwi). W zestawie śruby montażowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umożliwia założenie większych kół. 

  Cena:300.00
 • Body Lift +2" - Nissan Patrol Y60/Y61 krótki

  Body-lift-Y60-Y61-krotki-0.jpg

  Body Lift +2" - Nissan Patrol Y60/Y61 krótki (3 drzwi). W zestawie śruby montazowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umozliwia założenie większych kół. 

  Cena:250.00
 • Body Lift +3" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi

  Body-lift-3-Y60-Y61-long-0.jpg

  Body Lift +3" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi (5 drzwi). W zestawie śruby montażowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umożliwia założenie większych kół i lepszy dostęp podczas mycia. 

  Cena:300.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - Nissan Patrol K160, K260

  boczki-k160-L.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki do  Nissan Patrol K160, K260, przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.Grawerowany kontur napisu NISSAN, istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu.

   

  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:130.00
 • Drabinka do bagażnika dachowego Nissan Patrol Y61

  drabinka-Y61-1.jpg

  Drabinka do wchodzenia na bagażnik dachowy do samochodu Nissan Patrol GR Y61. Malowana proszkowo, lekka i bardzo wytrzymała. 

  Cena:350.00
 • Drabinka do bagażnika dachowego Nissan Patrol Y61 - długa

  drabinka-Y61-dluga.jpg

  Drabinka do wchodzenia na bagażnik dachowy do samochodu Nissan Patrol GR Y61. Malowana proszkowo, lekka i bardzo wytrzymała. 

  Cena:350.00
 • Dropbox Nissan Patrol Y60 Y61

  dropboxy-Y60-Y61.jpg

  Obniżenia wahaczy do Nissana Patrola ! Komplet na obie strony, sprawdzone i niezawodne rozwiązanie !
  Dropbox - urządzenie nieodzowne przy dużym lifcie (powyżej 2 cali). Obniża mocowania przedniego wahacza przywracając niemal fabryczne nastawy zawieszenia, eliminuje konieczność zastosowania mimośrodów do mocowania wahaczy do przedniego mostu oraz dodatkowo obniża belkę mocującą skrzynię biegów (o 12 mm) eliminując drgania powstające wskutek nieprawidłowych kątów pracy krzyżaków.

  Cena:450.00
 • Dystans podkładka skrzyni biegów / reduktora Nissan Patrol Y60 Y61

  dystans-reduktora-Patrol.jpg

  Podkładki belki montażowej skrzyni biegów do samochodu NISSAN PATROL GR Y60 Y61 - wszystkie wersje. Stosuje się je pomiędzy ramę a belke podtrzymującą skrzynie z reduktorem aby poprawić kąty pracy krzyżaków wałów napędowych i wydlużyć ich żywotność.

  Montaż w oryginalne otwory.

  Cena:100.00
 • Dystanse 6x139,7 - 10mm do Nissan Patrol Y60, Y61, Toyota itp.

  .

  Komplet 4 dystansów do Nissana, Toyoty itd. o grubości 10mm. Dystanse lakierowane proszkowo. Pozwalają odsunąc felgę od zacisku, wysuwają koło na zewnątrz aby nigdzie nie łapało podczas pełnych skrętów kierownicą.

  W swojej ofercie posiadamy również dystanse o grubości 5mm oraz każde inne dostepne na zamówienie.

   
  Cena:150.00
 • Dystanse 6x139,7 - 5mm do Nissan Patrol Y60, Y61, Toyota itp

  dystanse-NISSAN.jpg

  Komplet 4 dystansów do Nissana, Toyoty itd. o grubości 5mm. Dystanse lakierowane proszkowo. Pozwalają odsunąc felgę od zacisku, wysuwają koło na zewnątrz aby nigdzie nie łapało podczas pełnych skrętów kierownicą.

  W swojej ofercie posiadamy również dystanse o grubości 10mm oraz każde inne dostepne na zamówienie.

  Cena:100.00
 • Elektryczna pompa wody 12V

  pompa-wody-1.jpg

  Dodatkowa pompa wody o dużej wydajności. Niezbędna w przypadku montażu chłodnicy z tyłu samochodu. Poprawia obieg płynu chłodzącego w układzie.

  Dane techniczne:

  Napięcie: 12V
  Wydajność: 87 litrów na minutę 
  Średnica kanałów (wlotowy i wylotowy): 38mm


  Cena:400.00
 • Filtr - hermetyczny, uniwersalny, do samochodów z silnikiem do 4000 cm3 pojemności

  filtr1.jpg

  Nowa, zaprojektowana od podstaw hermetyczna obudowa filtra powietrza wraz z wkładem - filtr przeznaczony do silników o pojemności do 4000 cm3. Filtr w pełni szczelny, wykonany z solidnych materiałów, malowany proszkowo. Wkład filtra stosowany w wielu innych samochodach, koszt zakupu nowego wkładu to w zalezności od producenta ok 15zł !!!

  Dzięki temu filtrowi masz pewność, że twój silnik dostanie czyste i suche powietrze, a sama obudowa nie rozleci się już podczas montażu.

   

  Produkt nowy i estetycznie wykonany, lekki (całość waży 3,7kg) i solidny. Wymiary: średnica 21cm, długość 22cm + dwa króćce fi 76mm i długości ok 4cm.

  Zapraszamy do zakupów !!!

  Cena:300.00
 • Filtr powietrza hermetyczny - do Nissana Patrola GR Y60

  filtr-GR-Y60-4.jpg

  Nowa, zaprojektowana od podstaw hermetyczna obudowa filtra powietrza wraz z wkładem - filtr przeznaczony do silników o pojemności 2.8. Filtr w pełni szczelny, wykonany z solidnych materiałów, malowany proszkowo. Wkład filtra taki sam jak oryginał. Wymiary obudowy: długość bez króćców 31cm, średnica 17cm, średnica króćców 75mm, długość króćców - ok 5cm (można dowolnie skrócić w razie potrzeby).

  Dzięki temu filtrowi masz pewność, że twój silnik dostanie czyste i suche powietrze, a sama obudowa nie rozleci się już podczas montażu.

   

  Produkt nowy i estetycznie wykonany, lekki (całość waży niecałe 4 kg) i solidny. Zapraszamy do zakupów !!!

  Cena:330.00
 • Kanister - schowek na alkohol i nie tylko :)

  kanister1.jpg

  Oferujemy niesamowity gadżet, który każdego wprawi w osłupienie :)

  KANISTER 20L, który po otwarciu.... zawiera wszystko co niezbędne na imprezie :)

  - 0,5 + 0,7 alkoholu wysokoprocentowego

  - przepitka 2L

  - zagrycha w postaci ogóreczków kiszonych

  - 4x piwo w puszce

  - 4x metalowy kubek

  - 4x metalowy kieliszek w futerale

  - niezbędnik (łyżka, widelec, nóż, otwieracze itd.)

  - 2KC na przypadłości dnia następnego

  - można dołożyć papierosy i zapalniczkę :)

  - podświetlenie led załączające się automatycznie po otwarciu drzwiczek.

  Kanister z zewnątrz wygląda praktycznie jak oryginał, wiele osób nie zauważyło przeróbki :)

   

  Jest to niespotykany, ciekawy i oryginalny prezent lub mebel do biura, garażu, warsztatu itp.

   

  Zapraszamy do zakupów - w cenie kanistra dostarczamy kieliszki, kubki i niezbędnik, resztę należy uzupełnić we własnym zakresie :)

  Cena:450.00
 • Kanister 20L plastikowy z zaworem - na wodę

  kanister-woda-1.jpg

  Nowy kanister / bańka na wodę użytkową o pojemności 20 litrów. Wyposażony w METALOWY (!) zawór spustowy i szeroki wlew ułatwiający napełnianie. Idealny na wyprawy - POLECAMY!

  Posiadamy w ofercie również uchwyty transportowe do tych kanistrów.

  Cena:60.00
 • Kanister metalowy 20L na paliwo

  kanister-paliwo-1.jpg

  NOWY, znormatyzowany kanister metalowy do przewożenia paliwa. Pojemność 20 litrów. Idealny na wyprawy dalsze i bliższe - POLECAMY!

  Cena:60.00
 • Kluza, przelotka, ślizg, kausza, tuleja liny syntetycznej do wyciągarki - aluminiowa

  kluza-1.jpg

  Wykonana z twardego aluminium, idealna do wyciągarek mechanicznych i elektrycznych. W zestawie tuleja do wspawania w ramę, do której wsuwa się tuleję. Sprawdzona, wytrzymała, niezawodna! 

  Cena:250.00
 • Konsola dachowa Nissan Patrol Y60

  konsola-dachowa-Y60-0.jpg

  Konsola dachowa, półka pod sufit nad przednią szybę w Patrolu Y60. Umożliwia umieszczenie dodatkowych zegarów, wyłączników,gniazd zapalniczki itd. Może służyć jako schowek na mapy, rękawiczki, wrzucenie telefonu itd. 

  Ponadto idealna do podwieszenia na niej CB-radia, tabletów, nawigacji, kamer itd. Zastosowanie ograniczone tak naprawdę tylko wyobraźnią właściciela :)

  Przykręcana w oryginalne mocowania osłon przeciwsłonecznych,, nie zasłania widoczności nawet dla osób bardzo wysokich, nie trzeba demontować lusterka. Malowana proszkowo na czarny mat, bez otworów.

  POLECAMY!

  Cena:130.00
 • Konsola koło lewarka / na tunel Nissan Patrol Y61

  konsola-napoje-Y61-0.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na tunelu środkowym, stalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w oryginalnych uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :)

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego. 

  POLECAMY!

  Cena:100.00
 • Konsola koło lewarka Y61

  konsola-Y61-lewarek-1.jpg

  Konsolka umożliwająca zebranie dodatkowych wyłączników w jedno miejsce. Metalowa, malowana proszkowo na czarny mat, bez wyciętych otworów i wyłączników. Pasuje do wszystkich wersji Patrola Y61.

  Istnieje możliwość wykonania konsoli jak na zdjęciu: z wyciętymi otworami, przełącznikami, manometrem, czujnikiem temperatury, dwoma gniazdami zapalniczki po bokach - informacje telefonicznie.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol K160, K260

  Konsola-K160-3.jpg

  Konsola na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola K160, K260 - można na niej zamocować radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, malowana proszkowo na czarny mat.

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol Y60

  konsola-deska-y60-0.jpg

  Oferujemy Państwu nową konsolę na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola Y60, dopasowana do kształtu deski rozdzielczej.

  Można na niej zamocować tablet, radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, radia, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, czarna.

   

  Cena:100.00
 • Konsola półka schowek za lewarek - Nissan Patrol Y60

  KonsolaY60-lewarek-1.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na podłokietniku, metalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :) Podobnie z telefonem - jest zawsze pod reką.

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego, biegami, fotelami itd. Bardzo wygodne rozwiązanie, nie tylko podczas długich podróży! 

  POLECAMY!

  Cena:130.00
 • Lampa robocza LED 10x10cm - halogen, szperacz, 15W

  halogen-LED-roboczy-1.jpg

  REFLEKTOR - HALOGEN - LAMPA ROBOCZA - OŚWIETLACZ - SZPERACZ o wymiarach 10x10cm, moc 15W. Aluminiowa obudowa, odporna na warunki atmosferyczne. Super jasne rozproszone światło - świeci o wiele lepiej niż popularne halogeny na zwykłe żarówki 55W!!!

  Polecamy!

  Cena:60.00
 • Lampa warsztatowa 21 LED

  latarka-20_1LED.jpg

  Lampa warsztatowa 21LED 14 + 6 + 1
  - Intensywne światło
  - Duża żywotność diod 
  - Zabezpieczenie przed wilgocią i kurzem 
  - Wytrzymała obudowa 
  - Przezroczysty klosz z soczewkmi

  - Uchwyt magnetyczny i na rękę

  - 6x czerwona dioda ostrzegawcza
  - Zasilanie: baterie 3x AA (niedołączone)

  Cena:25.00
 • Lampa warsztatowa z hakiem i magnesem 27 LED

  latarka-27LED.jpg

  Lampa warsztatowa 27LED 
  - Intensywne światło
  - Duża żywotność diod 
  - Zabezpieczenie przed wilgocią i kurzem 
  - Wytrzymała obudowa 
  - Przezroczysty klosz z soczewkmi

  - Uchwyt magnetyczny + hak

  - Zasilanie: baterie 3x AA (niedołączone)

  Cena:25.00
 • Lampa zespolona tylna - Nissan Patrol Y60- komplet L+P

  zderzak-Y60-tyl-2.jpg

  Komplet zespolonych lamp tylnych do Nissana Patrola Y60. Lampy nowe, bez oprawek (wykorzystujemy stare), gorąco polecamy!

  Cena:180.00
 • Lampa zespolona tylna - Nissan Patrol Y61- komplet L+P

  Lampy-tyl-Y61.jpg

  Komplet zespolonych lamp tylnych do Nissana Patrola Y61 (do 2004r.). Lampy nowe, razem z oprawkami i wiązką.

  Cena:400.00
 • Latarka czołowa / czołówka - regulacja strumienia światła!

  latarka-czolowka.jpg

  Latarka nagłowna, tzw. czołówka - dioda 3W, zasilanie 3x AAA, regulowany strumień światła (zoom), obudowa aluminiowo - kompozytowa. 

  Cena:40.00
 • Latarka kieszonkowa aluminiowa - 9 x LED !

  latarka-9LED.jpg

  Poręczna, kieszonkowa latarka w aluminiowej obudowie:

  - 9 super jasnych diód LED
  - długa żywotność diod LED (100 000 godzin )
  - odporna na złą pogodę
  - powierzchnia latarki antypoślizgowa
  - odporna na wstrząsy

   

  Cena:20.00
 • Lina kinetyczna, kinetyk - 32mm, 8m, 22T

  kinetyk.jpg

  Kinetyczna lina do wyszarpywania / holowania dużych terenówek. Atest na zerwanie 22 tony! długość 8m, średnica 32mm. Polecamy - to niezbędne wyposażenie każdej terenówki!

  Cena:260.00
 • Nakładki na pedały - uniwersalne, PAUZA, STOP, PLAY :)

  nakladki-pedaly-2.jpg

  Komplet aluminiowych, uniwersalnych nakładek na pedały - świetny efekt wizualno-tunnigowy :)

  Czerwone wnętrze (można zastosować dowolny inny kolor), świetny sposób na tunning swojego samochodu, wywołuje uśmiech na twarzy każdego bez wyjątku :)
  Nakładki nowe, nigdy nie używane, montaż za pomocą wkrętów - masz pewność, że nie odpadną w najmniej oczekiwanym momencie.

  Zapraszamy do zakupów !

  Cena:80.00
 • Niezbędnik 4x4 dla każdego off-roadowca !!!

  niezbednik-xxl-1.jpg

  Potężny zestaw akcesoriów niezbędnych w każdej terenówce! Skład zestawu:

  - torba 

  - 2x pas 3,5m

  - szekla 4,75t

  - szekla 6,5t

  - zblocze 8t

  - saperka wielofunkcyjna

  - skórzane rękawice

  - paczka trytytek

  - taśma uniwersalna zbrojona

  - nóż

  - latarka czołowa

   

  Gorąco polecamy!!!

  Cena:400.00
 • Nowy główny zbiornik bak paliwa do Y61 - wyprawowy, 155 litrów pojemności!!!!

  zbiornika-paliwa-Y61-1.jpg

  NOWY GŁÓWNY, WYPRAWOWY ZBIORNIK PALIWA - NIERDZEWNY!!!!  
  DO NISSANA PATROLA Y61 - pojemność 155 litrów.
  Niezniszczalna konstrukcja, sprawdzona na wyprawach. 
  Zbiornik montowany jest w miejsce zbiornika oryginalnego wraz z osłoną. Nie koliduje z hakiem holowniczym!
  Pasuje do fabrycznych mocowań w ramie, pływak i przewody paliwowe pozostają z fabrycznego zbiornika.
  W zestawie przedłużenie smoka paliwa oraz rezerwy.

  Cena:2500.00
 • Odboje tylnego mostu Nissan Patrol Y60 / Y61 - niezniszczalne! lift 2-4"

  Odboje-Patrol-HD-1.jpg

  Komplet dwóch niezniszczalnych odbojów gumowych wraz z podstawą do wspawania w ramę. Dzięki temu rozwiązaniu zapomniesz o urywających się odbojach z tyłu, przetestowane na wielu wyprawach, gdzie wszelakie poliuretany po prostu poległy. Przystosowane do liftu 2"-4". Polecamy!

  Cena:100.00
 • Osłona koła - indywidualny projekt!

  Oslona-kola-1.jpg

  Oferujemy wykonanie osłony koła wg indywidualnego projektu zamawiającego - osłona może być stalowa lub z tworzywa sztucznego. Dowolny kolor tła. Możliwość wycięcia dowolnego napisu, kształtu, grafiki, konturu itd.

  Podana cena jest ceną orientacyjną i dotyczy osłony wykonanej z tworzywa sztucznego wg wzoru jak na zdjęciu.

  Więcej informacji mailem.

  Cena:100.00
 • PANEL LED 40X3W CREE 8800LM

  LED-120W-0.jpg

  Duży panel LED składający się z 40 diód CREE o mocy 3W każda, dający światło o natężeniu 8800 lumenów! Boczne diody rozpraszające, środkowe dalekosiężne - dzięki takiemu zestawieniu oświetlona jest również droga przysamochodzie, a nie tylko w oddali. Polecamy! 

  Wymiary [mm]: dł. 630  szer. 87 wys. 121, zasilanie 9-32V

  Cena:400.00
 • PANEL LED 60X3W CREE 180W

  LED-180W-2.jpg

  Duży panel LED składający się z 60 diód CREE o mocy 3W każda, dający potężny strumień światła! Boczne diody rozpraszające, środkowe dalekosiężne - dzięki takiemu zestawieniu oświetlona jest również droga przy samochodzie, a nie tylko w oddali. Polecamy! 

  Wymiary [mm]: dł. 885  szer. 87 wys. 121, zasilanie 9-32V

  Cena:550.00
 • PANEL LED 80X3W CREE 240W

  bagaznik-TOYOTA-5.jpg

  Potężny panel LED składający się z 80 diód CREE o mocy 3W każda, dający gigantyczny strumień światła! Boczne diody rozpraszające, środkowe dalekosiężne - dzięki takiemu zestawieniu oświetlona jest również droga przy samochodzie, a nie tylko w oddali. Polecamy - po jego zaświeceniu jest jasno jak w dzień! :)

  Wymiary [mm]: dł. 1120  szer. 87 wys. 121, zasilanie 9-32V

   

  Cena:670.00
 • Panel LED 18W - idealny jako światło cofania!

  LED-18W-0.jpg

  Panel LED składający się z 6 diód o mocy 3W każda. Idealny jako lampa cofania, halogen boczny itp.. Polecamy! 

  Zasilanie 9-32V

  Cena:100.00
 • Panel LED 72W 305MM

  LED-72W-0.jpg

  Panel LED składający się z 24 diód o mocy 3W każda. Boczne diody rozpraszające, środkowe dalekosiężne - dzięki takiemu zestawieniu oświetlona jest również droga przy samochodzie, a nie tylko w oddali. Polecamy! 

  Wymiary [mm]: dł. 305  szer. 87 wys. 121, zasilanie 9-32V

  Cena:280.00
 • Pas 3,5m 6T do szarpania, holowania, wyciągarki - zobacz!

  pas3,5m1.jpg

  Wytrzymały, wielowarstwowy pas do szarpania, holowania, opasania drzewa, wyciagarki - zarówno do samochodów osobowych, terenowych jak i ATV i UTV. Dodatkowo wzmocnione uszy holownicze, w połowie długości taśma sygnalizacyjna żółta i czarna.

  Długość 3,5 metra, szerokość 5cm, atestowany na 3,5 tony - sprawdzony na 6 ton, bez najmniejszego kłopotu wytrzymuje. Wykonany na specjalne zamówienie dla wojska skandynawskiego, jest to końcówka serii. 

  Sprawdzone i wytrzymałe, za niewielkie pieniądze - polecamy!

  Cena:35.00
 • Pas opasujący / asekuracyjny do drzewa, wyciagarki - 7 ton, 1m

  pas-1T-1m-0.jpg

  Wytrzymałość na zrywanie 7T, atestowany!

  Bardzo dobrze wykonany, doskonały do opasania o drzewo, holowania, szarpania, idealny do asekuracji itp.

   

  Cena:25.00
 • Pas opasujący do drzewa, wyciagarki, holowania - 14 ton, 3m

  pas-2T-3m-0.jpg

  Wytrzymałość na zrywanie 14T, atestowany! Długość 3m.

  Bardzo dobrze wykonany, doskonały do opasania o drzewo, holowania, szarpania, asekuracji itp.

  Cena:60.00
 • Pas opasujący do drzewa, wyciagarki, holowania - 14 ton, 6m

  pas-2T-6m-0.jpg

  Wytrzymałość na zrywanie 14T, atestowany! Długość 6m.

  Bardzo dobrze wykonany, doskonały do opasania o drzewo, holowania, szarpania, asekuracji itp.

  Cena:95.00
 • Pies z części samochodowych - idealny na prezent :)

  pies-1.jpg

  Niekonwencjonalny i bardzo oryginalny pies wykonany z części samochodowych - idealny na prezent! 

  Dostępny na zamówienie - zadzwoń, aby ustalić szczegóły.

  Cena:750.00
 • Podkładki nad sprężyny +2" - Nissan Patrol Y60/Y61 - komplet na cały samochód

  Podkladki-sprezyny-5cm.jpg

  Podkładki poliuretanowe nad sprężyny (+2")  do zawieszenia w samochodzie Nissan Patrol Y60/Y61. Komplet na całe auto - to najtańszy i najprostszy sposób na podniesienie swojego samochodu przy okazji poprawiając jego możliwości terenowe oraz umożliwiając założenie większych kół.

  Cena:270.00
 • Podstawka lifta / stopka / Hi-lift

  Podstawka-lifta-1.jpg

  Metalowa podstawa do podnośnika typu HI-Jack do stosowania w grząskim terenie, piasku itp. Poprawia stabilność podnośnika i zmniejsza jego zapadanie się. Nie pęka tak jak plastikowe podkładki, ma uchwyt do wyjęcia jej z błota czy piasku.

  Cena:100.00
 • Poduszka uniwersalna silnika / skrzyni / reduktora / mostu - niezniszczalna!

  poduszka-silnika.jpg

  Niezniszczalna, uniwersalna poduszka silnika / skrzyni / reduktora / mostu itp. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie standardowa konstrukcja

  nie wytrzymuje. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie poliuretanu zamiast gumy tworzy pancerną bazę do zespolenia układów z nadwoziem!!!

  Przetestowane w autach rajdowych - wytrzymują bez najmniejszego problemu!

  Szpilki mocujące M10/M10.

  GORĄCO POLECAMY!!!

  Uwaga: Drgania przenoszone przez naszą poduszkę są bardziej odczuwalne niż podczas stosowania poduszek tradycyjnych.

  Cena:299.00
 • Polibusze, tuleje poliuretanowe zawieszenia do Patrola GR Y60/Y61 - wersja HD

  Polibusze-Patrol-wzmocnione-1.jpg

  Zestaw tulei zawieszenia do samochodu Nissan Patrol GR Y60/Y61, wykonanych z poliuretanu - materiału wielokrotnie wytrzymalszego od gumy stosowanej w standardowych tulejach. Testowane w najcięższych warunkach rajdowych, polecamy! Wersja wzmacniana, najlepsza na rynku, POLECAMY!!!

   

  W skład kompletu wchodzą:
  1. Tuleje przedniego drążka Panharda 2 szt. + 2 tuleje metalowe.
  2. Tuleje przedniego wahacza (mocowanie do mostu) 4 szt. + 4 tuleje metalowe.
  3. Tuleje przedniego wahacza tylne (mocowanie do ramy) 4 szt.
  4. Tuleje tylnego drążka Panharda 2 szt. + 2 tuleje metalowe.
  5. Tuleje tylnych wahaczy 16szt + 8 tuleje metalowe.
  6. Tuleje dolnego wachacza 2szt Podkładki.
  Model:Nissan Patrol GR Y60 (1988-1997), Y61 (1998-2000)

   

  Cena:450.00
 • Poszerzenia nadkoli Nissan Patrol Y61 GU2-GU3 3D

  Poszerzenia-Y61-3D-0.jpg

  Komplet poszerzeń błotników 12cm do trzydrzwiowego Nissana Patrola Y61 GU2-GU3. W zestawie uszczelka. Montaż polecamy wykonać nierdzewnymi śrubami i nitonakrętkami. 

  Cena:800.00
 • Przedłużane odboje +2" - Nissan Patrol Y60/61 - komplet przód

  Podkladki-sprezyny-5cm.jpg

  Przedłużane odboje (+2") przedniego zawieszenia w samochodzie Nissan Patrol Y60/Y61. Komplet na obydwie strony.

  Cena:100.00
 • Przedłużane odboje +2" - Nissan Patrol Y60/61 - komplet tył

  odboj_5cm-Patrol.jpg

  Przedłużane odboje (+2") tylnego zawieszenia w samochodzie Nissan Patrol Y60/Y61. Komplet na obydwie strony.

  Cena:140.00
 • Płyta wyciągarki w oryginalny zderzak - Nissan Patrol Y61

  plyta-wyciagarki-Y61-3.jpg

  Płyta stalowa, malowana proszkowo, umożliwiająca montaż wyciągarki elektrycznej w oryginalny zderzak w samochodzie Nissan Patrol Y61 do 2004r. Wytrzymała i tak skonstruowana, że pozwala na zachowanie fabrycznych orurowań jeśli samochód był w nie wyposażony. 

  POLECAMY!

  Cena:350.00
 • Płyta wyciągarki w oryginalny zderzak - Nissan Patrol Y61 GU4 od 2004r.

  plyta-wyciagarki-GU4-1.jpg

  Płyta stalowa, malowana proszkowo, umożliwiająca montaż wyciągarki elektrycznej w oryginalny zderzak w samochodzie Nissan Patrol Y61 GU4 od 2004r wzwyż. Wytrzymała i tak skonstruowana, że pozwala na zachowanie fabrycznych orurowań jeśli samochód był w nie wyposażony. 

  POLECAMY!

  Cena:350.00
 • Roleta / zadaszenie / markiza do bagażnika dachowego

  roleta-1.jpg

  Oferujemy roletę o wymiarach 2x2,5m, mocowaną do bagażnika dachowego. Regulowane na żądany wymiar podpory zako,nczone szpilkami aby zapewnić stabilność. Zadaszenie oferuje idealne schronienie przed słońcem czy deszczem. Możliwość wykonania rolety w innym rozmiarze - wtedy prosimy o kontakt.

  Cena:700.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y60

  snorkel-Y60-5.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do samochodu NISSAN PATROL Y60 1988-1997. Silniki benzynowe i diesla!

   

  Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

  Gotowy zestaw wraz z szablonem, śrubami itd.

   

  W naszej ofercie również hermetyczne filtry powietrza!

  Cena:300.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y61 - 2.8

  Snorkel-Y61-28-3.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 2,8 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Cena:280.00
 • Snorkel Nissan Patrol GR Y61 GU2, GU4 - 3.0

  snorkel-Y61-30-0.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 3.0 zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

   

  Cena:300.00
 • Snorkel Nissan Patrol K160 K260 GR Y60

  snorkel-patrol.jpg

  Fabrycznie nowy snorkel do Nissana Patrol, wychodzący z boku samochodu ( z błotnika), wykonany z ABS - jest to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a zarazem elastyczne. Snorkel może być montowany w silnikach gaźnikowych i z wtryskiem paliwa, benzynowych i diesla. Przygotowany do samodzielnego montażu, zabezpiecza silnik przed zassaniem wody, co w konsekwencji może prowadzić do zniszczenia silnika - nie daj się skusić na inne podróbki, często wykonane z różnego rodzaju laminatów, które zaczynają pękać już podczas montażu, a co dopiero w terenie. Nasze snorkele są niezawodne i przetestowane w naprawdę ciężkich warunkach wielu rajdów przeprawowych.

   

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:450.00
 • Snorkel Nissan Patrol Y61 GU4 3.0

  snorkel-GU4-1.jpg

  Snorkel Nissan GU Patrol Y61 GU4 3.0 - zapewnia całkowitą ochronę silnika przed zassaniem wody do jego wnętrza. W zestawie znajdują się elementy potrzebne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

  Cena:280.00
 • Snorkel z nierdzewki

  snorkel-nierdzewka-1.jpg

  Produkujemy snorkele na indywidualne zamówienie - najczęściej ze stali nierdzewnej. Przekroje prostokątne i okrągłe, proste i zaginane - wg potrzeby. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie - podana cena jest ceną za snorkel jak na zdjęciu do Suzuki Samurai. Masz pytania - pisz lub dzwoń, doradzimy!

  Cena:320.00
 • Szekla omega 4,75 tony - uchwyt holowniczy, zaczep, nowa, mocna

  szekla-4,75t-zolta.jpg

  Atestowana, nowa szekla:

  - wytrzymałość: 4,75 tony

  - średnica bolca: 24mm

  - grubość ucha: 20mm

  - szerokość uchwytu: 33mm

  Cena:30.00
 • Szekla omega 4,75 tony - uchwyt holowniczy, zaczep, nowa, mocna!

  szekla-4,75t.jpg

  Atestowana, nowa szekla:

  - wytrzymałość: 4,75 tony

  - średnica bolca: 24mm

  - grubość ucha: 20mm

  - szerokość uchwytu: 33mm

   

  NIEZBĘDNE WYPOSAŻENIE KAŻDEGO POJAZDU OFF ROAD!

  Cena:40.00
 • Szekla omega 6,5 tony - uchwyt holowniczy, zaczep, nowa, mocna!

  szekla-6,5t.jpg

  Atestowana, nowa szekla:

  - wytrzymałość: 6,5 tony

  - średnica bolca: 25,5mm

  - grubość ucha: 22,5mm

  - szerokość uchwytu: 37mm

   

  NIEZBĘDNE WYPOSAŻENIE KAŻDEGO POJAZDU OFF ROAD!

  Cena:50.00
 • Szekla omega 6,5 tony - uchwyt holowniczy, zaczep, nowa, mocna!

  szekla-6,5t-zolta.jpg

  Atestowana, nowa szekla:

  - wytrzymałość: 6,5 tony

  - średnica bolca: 25,5mm

  - grubość ucha: 22,5mm

  - szerokość uchwytu: 37mm

  Cena:40.00
 • Szyby rajdowe z poliwęglanu

  szyba-pajero-1.jpg

  Wykonujemy na zamówienie szyby rajdowe z poliwęglanu 4mm (lub dowolnej innej grubości) do dowolnego samochodu. Mogą być wyposażone w odsuwany wywietrznik. Dzięki takim szybom obniżysz wagę samochodu, nie będzie potrzeby stosowania siatek zabezpieczających w oknach, itd. 

  Cena dotyczy zestawu dwóch szyb pokazanych na zdjęciach - do Pajero w specyfikacji T1 i T2.

   

  Możemy wykonać również drzwi z laminatu do w/w Pajero - szczegóły mailowo.

  Cena:700.00
 • TYLNY ZDERZAK NISSAN PATROL Y60

  Zderzak-Y60-tyl-1.jpg

  Niezniszczalny stalowy zderzak, cięty i gięty na maszynach sterowanych numerycznie. Malowany proszkowo, posiada gotowe otwory montażowe pod uchwyty holownicze (cena ich nie obejmuje, są dostępne osobno). Wzmocnione boki, przewidziane mocowanie pod otwierany stelaż koła zapasowego lub kanistra na wodę/paliwo (również dostępne w naszej ofercie). Dodatkowo zderzak posiada bardzo wygodne w użytkowaniu otwory pod podnośnik typu HI-LIFT.

  Oferujemy do tego zderzaka równierz uchwyt na kanister, uchwyt koła, uchwyt lifta - sprawdź pozostałe nasze oferty!

  Montaż zderzaka wymaga podcięcia błotników oraz przeniesienia oświetlenia tylnego z oryginalnego zderzaka.

  Możliwy montaż zderzaka wraz z potrzebnymi przeróbkami samochodu w naszym serwisie!

  Świetny produkt za rozsądną cenę.

  Koszt wysyłki - 100zł.

  Cena:950.00
 • Tuleje polibusze panharda przód i tył - Patrol Y60 / Y61 2.8

  Panhard-2-8-Patrol-wzmocniony-1.jpg

  TULEJE DRĄŻKA PANHARDA NISSAN PATROL GR Y60 2.8L; Y61 2.8L


  Tuleje panharda wykonane z wysokiej jakości poliuretanu jako niedzielone odlewy. Taka konstrukcja eliminuje wszystkie wady tulei dzielonych, gwarantuje łatwy montaż i prawidłową pracę zawieszenia podczas eksploatacji.

  Oferta dotyczy kompletu na oba drążki panharda do samochodu NISSAN PATROL GR Y60 / Y61 2.8

  Cena:150.00
 • Tuleje polibusze panharda przód i tył - Patrol Y61 3.0

  Panhard-3-0-Patrol-wzmocniony-1.jpg

  TULEJE DRĄŻKA PANHARDA NISSAN PATROL GR Y61 3.0L


  Tuleje panharda wykonane z wysokiej jakości poliuretanu jako niedzielone odlewy. Taka konstrukcja eliminuje wszystkie wady tulei dzielonych, gwarantuje łatwy montaż i prawidłową pracę zawieszenia podczas eksploatacji.

  Oferta dotyczy kompletu na oba drążki panharda do samochodu NISSAN PATROL GR Y61 3.0

  Cena:150.00
 • Uchwyt / podstawa / mocowanie bagażnika dachowego - uniwersalny

  uchwyt-bagaznika-1.jpg

  Kompletny uchwyt do bagażnika dachowego / wyprawowego, malowany proszkowo, przemyślana i nieznisczalna konstrukcja! Pasuje do każdego samochodu wyposażonego w rynienki. Wysokość uchwytu 14cm - mamy również uchwyty o wysokości 10cm oraz 20cm. Lakierowany proszkowo.

  W sklad zestawu wchodzi: uchwyt wraz z naciągiem, podstawa do przyspawania do bagażnika, śruby montażowe.

  Cena:90.00
 • Uchwyt dźwigni / rączki hi-lifta - poliuretan

  uchwyt-lifta-1.jpg

  Poliuretanowy uchwyt przeznaczony do dźwigni - rączki od hi-lifta. Już nie będzie Ci się tłukł i dzwonił podczas jazdy, że o irytującym spadaniu dźwigni w najmniej odpowiednim momencie nie wspomniemy :)

  Cena:25.00
 • Uchwyt koła zapasowego + lift - uniwersalny! Idealny do wyprawówki

  uchwyt-kola-1.jpg

  Polecamy uchwyt koła zapasowego montowany do zderzaka. Uchwyt wyposażony jest w regulowane mocowanie koła zapasowego, rozstaw śrub Nissan, Toyota, Mitsubishi itp.

  W gratisie uchwyt podnośnka HI-LIFT !!!

  Dzięki takiem rozwiązaniu odciążysz drzwi bagażnika, obniżysz środek ciężkości auta dzięki montazowi lifta w optymalnym miejscu oraz w końcu będziesz miał wygodny dostęp do zamocowanych przedmiotów. POLECAMY!

  Cena:600.00
 • Uchwyt koła zapasowego do stalowego zderzaka Y60

  Y60-uchwyt-kola-do zderzaka-1.jpg

  Polecamy uchwyt koła zapasowego montowany do zderzaka. Uchwyt wyposażony jest w regulowane mocowanie koła zapasowego, a także uchwyt podnosnika typu HI-LIFT. Otwiera się z drzwiami lub osobno!

  Dzięki takiem rozwiązaniu odciążysz drzwi bagażnika, obniżysz środek ciężkości auta dzięki montazowi lifta w optymalnym miejscu oraz w końcu będziesz miał wygodny dostęp do zamocowanych przedmiotów. POLECAMY!

  Cena:1100.00
 • Uchwyt koła zapasowego do stalowego zderzaka Y61

  Y61-uchwyt-kola-do zderzaka-1.jpg

  Polecamy uchwyt koła zapasowego montowany do zderzaka. Uchwyt wyposażony jest w regulowane mocowanie koła zapasowego, a także uchwyt podnosnika typu HI-LIFT. Otwiera się z drzwiami lub osobno!

  Dzięki takiem rozwiązaniu odciążysz drzwi bagażnika, obniżysz środek ciężkości auta dzięki montazowi lifta w optymalnym miejscu oraz w końcu będziesz miał wygodny dostęp do zamocowanych przedmiotów. POLECAMY!

  Cena:1100.00
 • Uchwyt na kanister 20L zamykany na kłódkę

  uchwyt-na-paliwo-0.jpg

  Uniwersalny uchwyt do przewożenia kanistra 20L z paliwem/wodą, wieszany na drabince/karoserii dowolnego samochodu. Lekki i wytrzymały, malowany proszkowo, przewidziane otwory pod mocowanie uchwytu. Zamykany na kłódkę, konstrukcja nie pozwala na otwarcie wlewu bez wyciągania, dzięki czemu paliwo jest bezpieczne na postojach :)

  Polecamy na wyprawy!

  Cena nie obejmuje samego kanistra - można go dokupić u nas osobno.

  Cena:220.00
 • Uchwyt na wodę / paliwo / skrzynię wyprawową do stalowego zderzaka Y60

  Y60-uchwyt-kanistrow-do zderzaka-1.jpg

  Uchwyt do przewożenia kanistra z wodą, kanistrów z paliwem lub do zabudowania skrzynią wyprawową. Mocowany do stalowego zderzaka, regulowana podstawa. Bardzo wytrzymały, malowany proszkowo, przewidziane otwory pod mocowanie kanistra pasami transportowymi. Miejsce na tablicę rejestracyjną. Otwiera się razem z drzwiami!

  Polecamy na wyprawy!

  Cena nie obejmuje samego kanistra - można go dokupić u nas osobno.

  Cena:900.00
 • Uchwyt na wodę / paliwo / skrzynię wyprawową do stalowego zderzaka Y61

  Y61-uchwyt-kanistrow-do zderzaka-1.jpg

  Uchwyt do przewożenia kanistra z wodą, kanistrów z paliwem lub do zabudowania skrzynią wyprawową. Mocowany do stalowego zderzaka, regulowana podstawa. Bardzo wytrzymały, malowany proszkowo, przewidziane otwory pod mocowanie kanistra pasami transportowymi. Miejsce na tablicę rejestracyjną. Otwiera się razem z drzwiami!

  Polecamy na wyprawy!

  Cena nie obejmuje samego kanistra - można go dokupić u nas osobno.

  Cena:900.00
 • Uchwyt szperacza / lampy cofania / anteny - Nissan Patrol Y61

  Szperacz-Y61-0.jpg

  Uchwyt dodatkowej lampy cofania lub szperacza do samochodu Nissan Patrol Y61. Umożliwa również zamontowanie np. anteny do CB-radia itp.

  Regulowana wysokość !!!!!

  Cena:150.00
 • Uchwyt transportowy na kanister / bańkę z wodą

  uchwyt-na-wode-0.jpg

  Uniwersalny uchwyt do przewożenia kanistra z wodą 20L, wieszany na drabince dowolnego samochodu. Lekki i wytrzymały, malowany proszkowo, przewidziane otwory pod mocowanie kanistra pasami transportowymi, w komplecie uchwyty montażowe. Miejsce na tablicę rejestracyjną wraz "daszkiem" umożliwiającym zamontowanie oświetlenia LED tejże tablicy. Uchwyt można zamontować w dowolnym miejscu drabinki, również tylko na jej połowie, aby można było wygodnie wchodzić na dach. Polecamy na wyprawy!

  Cena nie obejmuje samego kanistra - można go dokupić u nas osobno.

  Cena:200.00
 • Uchwyt transportowy na wodę + kanister 20L

  uchwyt-na-wode-1.jpg

  Kompletny, uniwersalny uchwyt transportowy na wodę wraz z kanistrem 20L na wodę pitna lub użytkową - do każdego samochodu. Cena za całość! 

  Cena:260.00
 • Uszczelniacz półosi - Nissan Patrol GR Y60 / Y61

  uszcz-polosi-Y60-Y61.jpg

  Oferujemy uszczelniacz półosi do samochodu Nissan Patrol GR Y60 / Y61

  Cena:15.00
 • Uszczelniacze kuli zwrotnicy do Nissan Patrol GR Y61 - komplet na cały most

  uszcz-kuli-Y61.jpg

  Komplet uszczelniaczy kuli zwrotnicy na cały most do samochodu Nissan Patrol GR Y61.

  Cena:120.00
 • Uszczelniacze kuli zwrotnicy do Nissana Patrola GR Y60 - komplet na cały most

  uszcz-kuli-Y60-1.jpg

  Komplet uszczelniaczy kuli zwrotnicy na cały most do samochodu Nissan Patrol GR Y60 wraz z blachami montażowymi.

  Cena:150.00
 • Wentylator chłodnicy - uniwersalny, do każdego auta!

  wentylator1.jpg

  Oferujemy rajdowy, uniwersalny wentylator chłodnicy do każdej terenówki, zamiennik popularnych wentylatorów SPAL.

  Dane techniczne:

  - wentylator płaski, typu ssącego

  - wydajność ok 2200 m3/h

  - grubość 6cm, średnica 36cm

  - zasilanie 12V

  W zestawie uchwyty montażowe.

  Cena:150.00
 • Wlot powietrza Suzuki Samurai/SJ413/SJ410 i inne samochody - normalny

  wlot-normalny1.jpg

  Wlot powietrza/osłonę/panel na nawiew, wlot wykonany z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa. Jest to niezbędne wyposażenie każdej terenówki!!! W naszym samuraju zastosowaliśmy ten wlot, zobacz na zdjęciach poniżej, co możesz mieć w nagrzewnicy i kanale dolotowym jeśli nie posiadasz tej osłony. WYMIARY: dł. 57cm x szer. 13,5cm x wys. 6cm

  Osłona występuje w dwóch wersjach - dla samochodów z zewnętrzną klatką (gdzie rura poprzeczna przechodzi obok podszybia) oraz w wersji bez klatki.

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Osłona nowa, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:60.00
 • Wlot powietrza Suzuki Samurai/SJ413/SJ410 i inne samochody - pod klatkę

  wlot-niski.jpg

  Wlot powietrza/osłonę/panel na nawiew do Suzuki Samurai, wlot wykonany z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa. Jest to niezbędne wyposażenie każdej terenówki!!! W naszym samuraju zastosowaliśmy ten wlot, zobacz na zdjęciach poniżej, co możesz mieć w nagrzewnicy i kanale dolotowym jeśli nie posiadasz tej osłony. WYMIARY: dł. 54cm x szer. 12,5cm x wys. 4cm

  Osłona w wersji z klatką na podszybiu. Kliknij nazwę produktu, aby zoaczyć zdjęcia.

   

  Osłona nowa, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

   

  Cena:60.00
 • Wlot powietrza na maskę / dach - 35 x 35 x 9,5

  wlot-duzy.jpg

  Wlot powietrza/osłona/panel na maskę lub dach, wlot wykonany z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa. Jest to niezbędne wyposażenie każdej terenówki!!! Idealny do chlodzenia silnika lub wnętrza kabiny. WYMIARY: dł. 35cm x szer. 35cm x wys. 9,5cm

  Kliknij nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

   

  Osłona nowa, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

   

  Cena:90.00
 • Wlot powietrza na maskę / dach - 63 x 32 x 3,5

  wlot-63x32-1.jpg

  Wlot powietrza/osłona/panel na maskę lub dach, wlot wykonany z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa. Jest to niezbędne wyposażenie każdej terenówki!!! Idealny do chlodzenia silnika lub wnętrza kabiny czy też jako nawiew do chłodnic. WYMIARY: dł. 63cm x szer. 32cm x wys. 3,5cm

  Kliknij nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

   

  Osłona nowa, prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

   

  Cena:90.00
 • Woltomierz cyfrowy 4-30V w ramce - różne kolory świecenia!

  volt1.jpg

  Polecamy uniwersalny woltomierz w ramce (wymiary 45x26x22) o różnych kolorach świecenia: zielony, czerwony, niebieski i zakresie pomiarowym od 4 do 30V.

   

  Dzięki niemu będziesz miał pewność, czy alternator pracuje prawidłowo i w jakim stanie znajduje się Twój akumulator,

   

  POLECAMY!!!

  Cena:30.00
 • Wskaźnik poziomu paliwa / wody / cieczy + zegar - uniwersalny, 12V

  wskaznik-poziomu.jpg

  Czujnik uniwersalny poziomu cieczy:
  Głębokość zbiornika regulowana od 130 do 660 mm
  Średnica zegara 52 mm

  Oporność 240-33 Ohm

  Zasilanie 12V

   

  W zestawie zegar z piktogramem paliwa - za zegar z piktogramami wody doplata 30zł.

  Cena:200.00
 • Wyprawowy zbiornik na wodę do Nissana Patrola Y60 Y61 - podgrzewany!

  zbiornik-woda-Y60-1.jpg

  Oferujemy zbiornik na wodę do Nissana Patrola GR Y60 / Y61 z podgrzewaniem!!!! Ciesz się ciepłą wodą na każdej wycieczce gdziekolwiek tylko jesteś :)

  Dane techniczne:

  - zbiornik montowany pod autem – super rozłożenie masy i nisko położony środek ciężkości w porównaniu ze zbiornikami na dach

  - pojemność ok 50 litrów, z wbudowaną wężownicą

  - wykonany w całości z nierdzewki, z przegrodami zapobiegającymi gwałtownemu przemieszczaniu się wody, 

  - ogrzewanie z układu chłodzenia samochodu (wpinamy się obieg nagrzewnicy) – bardzo szybkie i sprawne nagrzewanie wody! Dodatkowo w ekstremalnych sytuacjach można potraktować zbiornik jako dodatkową chłodnicę – sprawdzone na wyprawie do Albanii i Macedonii przy iście afrykańskich temperaturach

  - załączanie ogrzewania wygodnym elektrozaworem

  - wskaźnik poziomu wody z podświetlanym zegarem średnicy 52mm

  - elektroniczny regulator temperatury - ustawiasz temepraturę wody jaką chcesz!

  - zanurzeniowa pompa wody niskiej wydajności i ciśnienia – dzięki temu wody starcza na dłużej, a parametry pompy pozwalają na wygodne mycie naczyń, branie prysznica itp.

  - nierdzewny panel przyłączeniowy na błotnik, zamykany na klucz

  - aluminiowa osłona zbiornika

   

  Gorąco polecamy – to niezbędne wyposażenie każdej wyprawówki!

  Możliwe wykonanie ekonomicznej wersji zbiornika – bez wskaźników, elektrozaworu, panela przyłączeniowego.

  W razie pytań prosimy o kontakt.

   

  Możliwość montażu w naszym warsztacie!

  Cena:2500.00
 • Wyłącznik typu CARLING podświetlany - WODOODPORNY!

  carling-0.jpg

  Wodoodporny wyłącznik 12V, 25A.

   

  Cena:35.00
 • ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD NISSAN PATROL Y60 - pod wyciagarkę + bull bar / kangur

  Zderzak-Patrol-przod-EVOII-3.jpg

  Zderzak stalowy skrzynkowy przód do Nissan Patrol Y60 - niezniszczalny, wycinany laserowo i gięty na prasach cyfrowych. Malowany proszkowo na czarny mat. Zderzak posiada płytę montażową pod wyciągarkę oraz wycięcia do podłożenia podnośnika Hi-Lift. Wyposażony jest także w otwory do zamocowania dwóch uchwytów na szekle (płatne dodatkowo), miejsca pod zamontowanie dodatkowych halogenów lub świateł jazdy dziennej oraz bull bar / kangur chroniący grill i chłodnicę przed zniszczeniem, a jednocześnie będący idealnym miejscem na montaż dodatkowego oswietlenia (dostępne równiez w naszej ofercie). Sprawdzony w ciężkim terenie i na wyprawach, polecamy!

  Jak żaden zderzak tego typu nie posiada homologacji drogowej.

  Koszt wysyłki - 100zł.

  POLECAMY!

  Cena:1400.00
 • ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD NISSAN PATROL Y61

  ZderzakY61-przod-1.jpg

  Zderzak stalowy skrzynkowy przód do Nissan Patrol Y61 - niezniszczalny, wycinany laserowo i gięty na prasach cyfrowych. Malowany proszkowo na czarny mat. Zderzak posiada płytę montażową pod wyciągarkę oraz wycięcia do podłożenia podnośnika Hi-Lift. Wyposażony jest także w otwory do zamocowania dwóch uchwytów na szekle (płatne dodatkowo), miejsca pod zamontowanie dodatkowych halogenów lub świateł jazdy dziennej oraz bull bar / kangur chroniący grill i chłodnicę przed zniszczeniem, a jednocześnie będący idealnym miejscem na montaż dodatkowego oswietlenia (dostępne równiez w naszej ofercie). Sprawdzony w ciężkim terenie i na wyprawach, polecamy!

  Jak żaden zderzak tego typu nie posiada homologacji drogowej.

  Koszt wysyłki - 150zł.

  POLECAMY!

  Cena:1700.00
 • ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD NISSAN PATROL Y61 GU4

  Zderzak-GU4-przod-0.jpg

  Zderzak stalowy skrzynkowy przód do Nissan Patrol Y61 - niezniszczalny, wycinany laserowo i gięty na prasach cyfrowych. Malowany proszkowo na czarny mat. Zderzak posiada płytę montażową pod wyciągarkę oraz wycięcia do podłożenia podnośnika Hi-Lift. Wyposażony jest także w otwory do zamocowania dwóch uchwytów na szekle (płatne dodatkowo) oraz miejsca pod zamontowanie dodatkowych halogenów lub świateł jazdy dziennej. Sprawdzony w ciężkim terenie i na wyprawach, polecamy!

  Jak żaden zderzak tego typu nie posiada homologacji drogowej.

  Koszt wysyłki - 150zł.

  POLECAMY!

  Cena:1700.00
 • Zabudowa wyprawowa szufladowa z łóżkiem do Nissana Patrola Y61

  zabudowa-patrol-Y61-0.jpg

  Wykonana ze sklejki wodoodpornej, obita wykładziną, po rozłożeniu tworzy się duże łóżko do wygodnego spania. # szuflady, z czego lewą można wysunąć bez otwierania dużych drzwi! Zaczepy do mocowania bagaży, schowki po bokach oraz z przodu, regulowane przegrody w szufladach. Zamki szuflad z zamknięciem na kluczyk.

  Zabudowę wykonujemy na zamówienie - skontaktuj się z nami przed zakupem.

  Cena:2500.00
 • Zbiornik bak paliwa Nissan Patrol Y60 / Y61 - oryginalna pojemność, NOWY!

  Bak-Y61-oryginal-1.jpg

  Nowy zbiornik paliwa do Nissana Patrola Y60 / Y61 o oryginalnej pojemności, solidny i wytrzymały. Przegroda wewnątrz ogranicza rzucanie paliwem na boki. Pasuje z oryginalną osłoną. Lakierowany proszkowo na czarny mat. 

  Cena:1000.00
 • Zbiornik wody podgrzewany do Patrola Y61 - w nadkole

  Zbiornik-nadkole-Y61-1.jpg

  Zbiornik na wodę do Nissana Patrola Y61 z podgrzewaniem!!!! Ciesz się ciepłą wodą na każdej wycieczce gdziekolwiek tylko jesteś :)

  Dane techniczne:

  - zbiornik montowany w lewym tylnym nadkolu

  - pojemność ok 30 litrów, z wbudowaną wężownicą

  - wykonany w całości z nierdzewki, 

  - ogrzewanie z układu chłodzenia samochodu (wpinamy się obieg nagrzewnicy) – bardzo szybkie i sprawne nagrzewanie wody! Dodatkowo w ekstremalnych sytuacjach można potraktować zbiornik jako dodatkową chłodnicę – sprawdzone na wyprawach do Albanii i Macedonii przy iście afrykańskich temperaturach

  - wskaźnik poziomu wody z podświetlanym zegarem średnicy 52mm

  OPCJONALNIE:

  - izolacja cieplna

  - elektroniczny regulator temperatury - ustawiasz temepraturę wody jaką chcesz!

  - załączanie ogrzewania wygodnym elektrozaworem - w pełni automatyczne

  - zewnętrzna pompa wody ciśnieniowa niskiej wydajności – dzięki temu wody starcza na dłużej, a parametry pompy pozwalają na wygodne mycie naczyń, branie prysznica itp.

  - nierdzewny wlew na błotnik

  - kran z włącznikiem

   

  Gorąco polecamy – to niezbędne wyposażenie każdej wyprawówki!

  W razie pytań prosimy o kontakt.

   Możliwość montażu w naszym warsztacie!

  Cena:900.00
 • Zblocze bloczek kołowrotek - 8 ton wytrzymałości!

  zblocze1.jpg

  Nowe, pancerne zblocze o wytrzymałości 8 ton:

  - Średnica krążka prowadzącego 110 mm

  - Szerokość krążka prowadnicy 21 mm

  - Maksymalna średnica liny 15 mm

   

  NIEZBĘDNE WYPOSAŻENIE KAŻDEGO POJAZDU OFF ROAD!

  Cena:90.00
 • Zderzak stalowy tył Nissan Patrol Y61

  ZderzakY61-tyl-1.jpg

  Stalowy zderzak do Nissana Patrola Y61. Niezniszczalny, malowany proszkowo. Przewidziane mocowania pod uchwyty holownicze, uchwyty koła zapasowego / kanistrów na wodę czy paliwo. Otwory pod podnośnik typu Hi-lift. 

  W naszej ofercie również tylne lampy zespolone do Nissana Patrola Y61.

  Jak żaden zderzak tego typu nie posiada homologacji drogowej.

  Koszt wysyłki - 100zł.

  Polecamy!

  Cena:1400.00
 • Zderzak stalowy tył Nissan Patrol Y61 GU4

  Zderzak-GU4-tyl-0.jpg

  Stalowy zderzak do Nissana Patrola Y61. Niezniszczalny, malowany proszkowo. Przewidziane mocowania pod uchwyty holownicze, uchwyty koła zapasowego / kanistrów na wodę czy paliwo. Otwory pod podnośnik typu Hi-lift. 

  W naszej ofercie również tylne lampy zespolone do Nissana Patrola Y61.

  Koszt wysyłki - 100zł.

  Jak żaden zderzak tego typu nie posiada homologacji drogowej.

  Polecamy!

  Cena:1400.00
 • Zestaw naprawczy kuli zwrotnicy - Nissan Patrol GR Y60 - na cały most

  zestaw-napr-kuli-Y60.jpg

  Pełny zestaw naprawczy kuli zwrotnicy do samochodu Nissan Patrol GR Y60 na cały przedni most (obie strony). W skład zestawu wchodzą: uszczelniacze gumowe kuli,uszczelniacze półosi, łożyska półosi, łożyska zwrotnic, oringi uszczelniające dekle zwrotnic, blachy montażowe.

  Największy zestaw za przystępną cenę!

  Możliwość zakupu zestawu na jedną stronę lub w różnych innych konfiguracjach.

  Cena:300.00
 • Zestaw naprawczy kuli zwrotnicy - Nissan Patrol GR Y61 - na cały most

  zestaw-napr-kuli-Y61.jpg

   

  Zestaw napawczy kuli zwrotnicy na cały most do samochodu Nissan Patrol GR Y61. Zestaw obejmuje uszczelniacze gumowe, łożyska zwrotnicy, uszczelniacze półosi i łożyska półosi.

  Zapraszamy do zakupów!!!

  Cena:250.00
 • Łożysko półosi - Nissan Patrol Y60 / Y61

  lozysko-polosi-Y60-Y61.jpg

   

  Oferujemy łożysko półosi do samochodu Nissan Patrol Y60 / Y61

  Cena:15.00
 • Łożysko zwrotnicy - Nissan Patrol GR Y60 / Y61

  lozysko-zwrotnicy-LJ70[1].jpg

  Oferujemy łożysko zwrotnicy do samochodu Nissan Patrol GR Y60 / Y61

  Cena:20.00
Zobacz wszystkie | Strony: