NISSAN - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

NISSAN

 • Aluminiowe panele tylnych drzwi + półka do Nissana Patrola Y60

  polka-Y60-tyl-1.jpg

  Wyprawowe boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60 wraz z rozkładaną półką i ochroną przed wiatrem (szczegółnie przydatne podczas gotowania). Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:300.00
 • Aluminiowe panele tylnych drzwi + półka do Nissana Patrola Y61

  polka-Y61-tyl-1.jpg

  Wyprawowe boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y61 wraz z rozkładaną półką i ochroną przed wiatrem (szczegółnie przydatne podczas gotowania). Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:300.00
 • Bagażnik dachowy wyprawowy - Nissan Patrol Y60 / Y61

  bagaznik-dachowy-6.jpg

  Bagażnik dachowy wyprawowy do Nissana Patrol Y60 / Y61 i wielu innych samochodów terenowych. Możemy wykonać dowolny wymiar! Tutaj 115 x 240 cm.

  W zestawie uchwyty montażowe. Bagażnik wyposażony w uchwyty po halogeny czy roletę, bardzo mocny i wytrzymały a przy tym stosunkowo lekki. Malowany proszkowo. 

  Polecamy - niezbędny na wyprawy bliskie i dalekie. 

  Oferujemy również rolety / zadaszenia z możliwością wykonania na konkretny wymiar. 

  Cena:1250.00
 • Bagażnik dachowy wyprawowy - Nissan Patrol Y60 / Y61 HISZPAN

  bagaznik-dachowy-HISZPAN-7.jpg

  Bagażnik dachowy wyprawowy do Nissana Patrol Y60 / Y61 i wielu innych samochodów terenowych. Możemy wykonać dowolny wymiar! Tutaj 120 x 240 cm.

  W zestawie uchwyty montażowe do podwyższanego dachu. Bagażnik wyposażony w uchwyty po halogeny czy roletę, bardzo mocny i wytrzymały a przy tym stosunkowo lekki. Malowany proszkowo. 

  Polecamy - niezbędny na wyprawy bliskie i dalekie. 

  Produkt na zamówienie  - czas oczekiwania ok 2 tygodnie.

  Oferujemy również rolety / zadaszenia, drabinki, hermetyczne skrzynie wyprawowe, oświetlenie LED itp.

  Cena:1300.00
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - Nissan Patrol Y60/Y61

  boczki-Y60-tyl-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka)  przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu na panelach.

  Przy zamówieniu prosimy podać model Patrola.

   

  Cena:100.00
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - RYFEL - Nissan Patrol Y60

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:200.00
 • Boczki drzwi bok tapicerka panel RYFEL Y61 na tył

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki drzwi bagażnika do samochodu Nissan Patrol GR Y61 przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z aluminiowego ryfla, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami tapicerskimi lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.  


  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:200.00
 • Body Lift +2" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi

  Body-lift-Y60-Y61-long-1.jpg

  Body Lift +2" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi (5 drzwi). W zestawie śruby montażowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umożliwia założenie większych kół. 

  Cena:300.00
 • Body Lift +2" - Nissan Patrol Y60/Y61 krótki

  Body-lift-Y60-Y61-krotki-0.jpg

  Body Lift +2" - Nissan Patrol Y60/Y61 krótki (3 drzwi). W zestawie śruby montazowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umozliwia założenie większych kół. 

  Cena:250.00
 • Body Lift +3" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi

  Body-lift-3-Y60-Y61-long-0.jpg

  Body Lift +3" - Nissan Patrol GR Y60/Y61 długi (5 drzwi). W zestawie śruby montażowe z podkładkami i nakrętkami samokontrującymi. Dzięki temu zestawowi podniesiesz karoserię względem ramy, co umożliwia założenie większych kół i lepszy dostęp podczas mycia. 

  Cena:300.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - Nissan Patrol K160, K260

  boczki-k160-L.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki do  Nissan Patrol K160, K260, przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.Grawerowany kontur napisu NISSAN, istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu.

   

  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:130.00
 • Drabinka do bagażnika dachowego Nissan Patrol Y61

  drabinka-Y61-1.jpg

  Drabinka do wchodzenia na bagażnik dachowy do samochodu Nissan Patrol GR Y61. Malowana proszkowo, lekka i bardzo wytrzymała. 

  Cena:350.00
 • Drabinka do bagażnika dachowego Nissan Patrol Y61 - długa

  drabinka-Y61-dluga.jpg

  Drabinka do wchodzenia na bagażnik dachowy do samochodu Nissan Patrol GR Y61. Malowana proszkowo, lekka i bardzo wytrzymała. 

  Cena:350.00
 • Dropbox Nissan Patrol Y60 Y61

  dropboxy-Y60-Y61.jpg

  Obniżenia wahaczy do Nissana Patrola ! Komplet na obie strony, sprawdzone i niezawodne rozwiązanie !
  Dropbox - urządzenie nieodzowne przy dużym lifcie (powyżej 2 cali). Obniża mocowania przedniego wahacza przywracając niemal fabryczne nastawy zawieszenia, eliminuje konieczność zastosowania mimośrodów do mocowania wahaczy do przedniego mostu oraz dodatkowo obniża belkę mocującą skrzynię biegów (o 12 mm) eliminując drgania powstające wskutek nieprawidłowych kątów pracy krzyżaków.

  Cena:450.00
 • Dystans podkładka skrzyni biegów / reduktora Nissan Patrol Y60 Y61

  dystans-reduktora-Patrol.jpg

  Podkładki belki montażowej skrzyni biegów do samochodu NISSAN PATROL GR Y60 Y61 - wszystkie wersje. Stosuje się je pomiędzy ramę a belke podtrzymującą skrzynie z reduktorem aby poprawić kąty pracy krzyżaków wałów napędowych i wydlużyć ich żywotność.

  Montaż w oryginalne otwory.

  Cena:100.00
 • Dystanse 6x139,7 - 10mm do Nissan Patrol Y60, Y61, Toyota itp.

  .

  Komplet 4 dystansów do Nissana, Toyoty itd. o grubości 10mm. Dystanse lakierowane proszkowo. Pozwalają odsunąc felgę od zacisku, wysuwają koło na zewnątrz aby nigdzie nie łapało podczas pełnych skrętów kierownicą.

  W swojej ofercie posiadamy również dystanse o grubości 5mm oraz każde inne dostepne na zamówienie.

   
  Cena:150.00
 • Dystanse 6x139,7 - 5mm do Nissan Patrol Y60, Y61, Toyota itp

  dystanse-NISSAN.jpg

  Komplet 4 dystansów do Nissana, Toyoty itd. o grubości 5mm. Dystanse lakierowane proszkowo. Pozwalają odsunąc felgę od zacisku, wysuwają koło na zewnątrz aby nigdzie nie łapało podczas pełnych skrętów kierownicą.

  W swojej ofercie posiadamy również dystanse o grubości 10mm oraz każde inne dostepne na zamówienie.

  Cena:100.00
 • Elektryczna pompa wody 12V

  pompa-wody-1.jpg

  Dodatkowa pompa wody o dużej wydajności. Niezbędna w przypadku montażu chłodnicy z tyłu samochodu. Poprawia obieg płynu chłodzącego w układzie.

  Dane techniczne:

  Napięcie: 12V
  Wydajność: 87 litrów na minutę 
  Średnica kanałów (wlotowy i wylotowy): 38mm


  Cena:400.00
 • Filtr - hermetyczny, uniwersalny, do samochodów z silnikiem do 4000 cm3 pojemności

  filtr1.jpg

  Nowa, zaprojektowana od podstaw hermetyczna obudowa filtra powietrza wraz z wkładem - filtr przeznaczony do silników o pojemności do 4000 cm3. Filtr w pełni szczelny, wykonany z solidnych materiałów, malowany proszkowo. Wkład filtra stosowany w wielu innych samochodach, koszt zakupu nowego wkładu to w zalezności od producenta ok 15zł !!!

  Dzięki temu filtrowi masz pewność, że twój silnik dostanie czyste i suche powietrze, a sama obudowa nie rozleci się już podczas montażu.

   

  Produkt nowy i estetycznie wykonany, lekki (całość waży 3,7kg) i solidny. Wymiary: średnica 21cm, długość 22cm + dwa króćce fi 76mm i długości ok 4cm.

  Zapraszamy do zakupów !!!

  Cena:300.00
 • Filtr powietrza hermetyczny - do Nissana Patrola GR Y60

  filtr-GR-Y60-4.jpg

  Nowa, zaprojektowana od podstaw hermetyczna obudowa filtra powietrza wraz z wkładem - filtr przeznaczony do silników o pojemności 2.8. Filtr w pełni szczelny, wykonany z solidnych materiałów, malowany proszkowo. Wkład filtra taki sam jak oryginał. Wymiary obudowy: długość bez króćców 31cm, średnica 17cm, średnica króćców 75mm, długość króćców - ok 5cm (można dowolnie skrócić w razie potrzeby).

  Dzięki temu filtrowi masz pewność, że twój silnik dostanie czyste i suche powietrze, a sama obudowa nie rozleci się już podczas montażu.

   

  Produkt nowy i estetycznie wykonany, lekki (całość waży niecałe 4 kg) i solidny. Zapraszamy do zakupów !!!

  Cena:330.00
 • Kanister - schowek na alkohol i nie tylko :)

  kanister1.jpg

  Oferujemy niesamowity gadżet, który każdego wprawi w osłupienie :)

  KANISTER 20L, który po otwarciu.... zawiera wszystko co niezbędne na imprezie :)

  - 0,5 + 0,7 alkoholu wysokoprocentowego

  - przepitka 2L

  - zagrycha w postaci ogóreczków kiszonych

  - 4x piwo w puszce

  - 4x metalowy kubek

  - 4x metalowy kieliszek w futerale

  - niezbędnik (łyżka, widelec, nóż, otwieracze itd.)

  - 2KC na przypadłości dnia następnego

  - można dołożyć papierosy i zapalniczkę :)

  - podświetlenie led załączające się automatycznie po otwarciu drzwiczek.

  Kanister z zewnątrz wygląda praktycznie jak oryginał, wiele osób nie zauważyło przeróbki :)

   

  Jest to niespotykany, ciekawy i oryginalny prezent lub mebel do biura, garażu, warsztatu itp.

   

  Zapraszamy do zakupów - w cenie kanistra dostarczamy kieliszki, kubki i niezbędnik, resztę należy uzupełnić we własnym zakresie :)

  Cena:450.00
 • Kanister 20L plastikowy z zaworem - na wodę

  kanister-woda-1.jpg

  Nowy kanister / bańka na wodę użytkową o pojemności 20 litrów. Wyposażony w METALOWY (!) zawór spustowy i szeroki wlew ułatwiający napełnianie. Idealny na wyprawy - POLECAMY!

  Posiadamy w ofercie również uchwyty transportowe do tych kanistrów.

  Cena:60.00
 • Kanister metalowy 20L na paliwo

  kanister-paliwo-1.jpg

  NOWY, znormatyzowany kanister metalowy do przewożenia paliwa. Pojemność 20 litrów. Idealny na wyprawy dalsze i bliższe - POLECAMY!

  Cena:60.00
 • Kluza, przelotka, ślizg, kausza, tuleja liny syntetycznej do wyciągarki - aluminiowa

  kluza-1.jpg

  Wykonana z twardego aluminium, idealna do wyciągarek mechanicznych i elektrycznych. W zestawie tuleja do wspawania w ramę, do której wsuwa się tuleję. Sprawdzona, wytrzymała, niezawodna! 

  Cena:250.00
 • Konsola dachowa Nissan Patrol Y60

  konsola-dachowa-Y60-0.jpg

  Konsola dachowa, półka pod sufit nad przednią szybę w Patrolu Y60. Umożliwia umieszczenie dodatkowych zegarów, wyłączników,gniazd zapalniczki itd. Może służyć jako schowek na mapy, rękawiczki, wrzucenie telefonu itd. 

  Ponadto idealna do podwieszenia na niej CB-radia, tabletów, nawigacji, kamer itd. Zastosowanie ograniczone tak naprawdę tylko wyobraźnią właściciela :)

  Przykręcana w oryginalne mocowania osłon przeciwsłonecznych,, nie zasłania widoczności nawet dla osób bardzo wysokich, nie trzeba demontować lusterka. Malowana proszkowo na czarny mat, bez otworów.

  POLECAMY!

  Cena:130.00
 • Konsola koło lewarka / na tunel Nissan Patrol Y61

  konsola-napoje-Y61-0.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na tunelu środkowym, stalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w oryginalnych uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :)

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego. 

  POLECAMY!

  Cena:100.00
 • Konsola koło lewarka Y61

  konsola-Y61-lewarek-1.jpg

  Konsolka umożliwająca zebranie dodatkowych wyłączników w jedno miejsce. Metalowa, malowana proszkowo na czarny mat, bez wyciętych otworów i wyłączników. Pasuje do wszystkich wersji Patrola Y61.

  Istnieje możliwość wykonania konsoli jak na zdjęciu: z wyciętymi otworami, przełącznikami, manometrem, czujnikiem temperatury, dwoma gniazdami zapalniczki po bokach - informacje telefonicznie.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol K160, K260

  Konsola-K160-3.jpg

  Konsola na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola K160, K260 - można na niej zamocować radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, malowana proszkowo na czarny mat.

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol Y60

  konsola-deska-y60-0.jpg

  Oferujemy Państwu nową konsolę na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola Y60, dopasowana do kształtu deski rozdzielczej.

  Można na niej zamocować tablet, radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, radia, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, czarna.

   

  Cena:100.00
 • Konsola półka schowek za lewarek - Nissan Patrol Y60

  KonsolaY60-lewarek-1.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na podłokietniku, metalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :) Podobnie z telefonem - jest zawsze pod reką.

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego, biegami, fotelami itd. Bardzo wygodne rozwiązanie, nie tylko podczas długich podróży! 

  POLECAMY!

  Cena:130.00