Konsole i półki - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

Konsole i półki

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Konsola dachowa Nissan Patrol Y60

  konsola-dachowa-Y60-0.jpg

  Konsola dachowa, półka pod sufit nad przednią szybę w Patrolu Y60. Umożliwia umieszczenie dodatkowych zegarów, wyłączników,gniazd zapalniczki itd. Może służyć jako schowek na mapy, rękawiczki, wrzucenie telefonu itd. 

  Ponadto idealna do podwieszenia na niej CB-radia, tabletów, nawigacji, kamer itd. Zastosowanie ograniczone tak naprawdę tylko wyobraźnią właściciela :)

  Przykręcana w oryginalne mocowania osłon przeciwsłonecznych,, nie zasłania widoczności nawet dla osób bardzo wysokich, nie trzeba demontować lusterka. Malowana proszkowo na czarny mat, bez otworów.

  POLECAMY!

  Cena:130.00
 • Konsola dachowa przednia do Suzuki Samurai, SJ413, SJ410

  konsola-przod.jpg

  Górna półka/konsola do Suzuki Samurai w wersji z metalowym dachem, tzw. "blaszanka" - konsola wykonana z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa, dopasowana do wytłoczeń w dachu. Jest to niezbędne półka na dodatkowe wyłączniki, przekaźniki, zegarki, voltomierze, CB Radio itd. Półka może również zamaskować komputer sterujący wtryskiem, jeśli przenosisz go pod dach (częsta przeróbka chroniąca go przed zalaniem). Dodatkowo można w tej półce przewidzieć miejsce na roadbooka, czy wiele innych rzeczy, to już zależy od fantazji montującego :)

  Cena:150.00
 • Konsola koło lewarka / na tunel Nissan Patrol Y61

  konsola-napoje-Y61-0.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na tunelu środkowym, stalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w oryginalnych uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :)

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego. 

  POLECAMY!

  Cena:100.00
 • Konsola koło lewarka Y61

  konsola-Y61-lewarek-1.jpg

  Konsolka umożliwająca zebranie dodatkowych wyłączników w jedno miejsce. Metalowa, malowana proszkowo na czarny mat, bez wyciętych otworów i wyłączników. Pasuje do wszystkich wersji Patrola Y61.

  Istnieje możliwość wykonania konsoli jak na zdjęciu: z wyciętymi otworami, przełącznikami, manometrem, czujnikiem temperatury, dwoma gniazdami zapalniczki po bokach - informacje telefonicznie.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol K160, K260

  Konsola-K160-3.jpg

  Konsola na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola K160, K260 - można na niej zamocować radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, malowana proszkowo na czarny mat.

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Nissan Patrol Y60

  konsola-deska-y60-0.jpg

  Oferujemy Państwu nową konsolę na deskę rozdzielczą do Nissana Patrola Y60, dopasowana do kształtu deski rozdzielczej.

  Można na niej zamocować tablet, radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, radia, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, czarna.

   

  Cena:100.00
 • Konsola na deskę rozdzielczą Toyota Land Cruiser LJ70 J7

  konsola-deska-lj70-1.jpg

  Oferujemy Państwu nową konsolę na deskę rozdzielczą do Toyoty Land Cruiser, dopasowana - przychodząca w miejsce oryginalnego przechyłomierza.

  Można na niej zamocować radio, CB-radio, dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki. Na górze tworzy nam się dodatkowa powierzchnia do zamontowania kamery, aparatu, uchwytu do telefonu itp.

   

  Konsola nowa, bez otworów, czarna.

  Cena:100.00
 • Konsola półka schowek za lewarek - Nissan Patrol Y60

  KonsolaY60-lewarek-1.jpg

  Konsola montowana pomiędzy siedzeniami na podłokietniku, metalowa, malowana proszkowo na czarny mat. W końcu w uchwytach na napoje nic nie będzie się wywracało, wylewało itd. - możesz postawić wysoką wąską butelkę i nie martwić się gdzie poleci przy najbliższym hamowaniu lub skręcie :) Podobnie z telefonem - jest zawsze pod reką.

  Do tego praktyczny i poręczny schowek na drobiazgi oraz bardzo wygodne dwa uchwyty na telefony komórkowe. Nie koliduje z dźwignią hamulca ręcznego, biegami, fotelami itd. Bardzo wygodne rozwiązanie, nie tylko podczas długich podróży! 

  POLECAMY!

  Cena:130.00
 • Konsola środkowa Suzuki Samurai, Sj410, SJ413

  konsola-deska.jpg

  Konsola na deskę rozdzielczą do Suzuki Samurai, SJ413 i SJ410 - można na niej zamocować dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki.

   

  Konsola nowa, prosto od producenta !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:60.00
 • Konsola środkowa Suzuki Samurai, Sj410, SJ413

  konsola-deska-v2.jpg

  Konsola na deskę rozdzielczą do Suzuki Samurai, SJ413 i SJ410 - można na niej zamocować dodatkowe przełączniki, przyciski, kontrolki, sterowanie wyciągarką, czy też dodatkowe wskaźniki.

   

  Konsola nowa, prosto od producenta !!!

  Kliknij w nazwę produktu, aby zobaczyć zdjęcia.

  Cena:60.00
Zobacz wszystkie | Strony: