Boczki drzwi / tapicerki - SKLEP 4x4 - snorekele, dystanse, konsole, wloty, metromierze, uszczelniacze i inne...
facebook
Snorkele - Sklep z częściami do samochodów offroad Preparazioni sportive M&K 4x4 Zubehör

Boczki drzwi / tapicerki

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - Nissan Patrol Y60/Y61

  boczki-Y60-tyl-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka)  przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu na panelach.

  Przy zamówieniu prosimy podać model Patrola.

   

  Cena:100.00
 • Boczki / panele / tapicerka tylnych drzwi - RYFEL - Nissan Patrol Y60

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Boczki (panele, tapicerka) przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki tylnych drzwi w samochodzie Nissan Patrol Y60. Wykonane z aluminiowej, ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami do tapicerki lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową. Wycięty otwór pod klamkę.

  Cena:200.00
 • Boczki drzwi bok tapicerka panel RYFEL Y61 na tył

  boczki-Y60-tyl-ryfel-1.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki drzwi bagażnika do samochodu Nissan Patrol GR Y61 przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z aluminiowego ryfla, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami, kołkami tapicerskimi lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.  


  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:200.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - Nissan Patrol K160, K260

  boczki-k160-L.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki do  Nissan Patrol K160, K260, przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.Grawerowany kontur napisu NISSAN, istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu.

   

  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

  Cena:130.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - RYFEL - Suzuki Samurai, Sj 410, SJ 413, Santana

  boczki-Samurai-ryfel-1.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki do Suzuki Samurai, Samuraj, SJ413, Sj410, Santana, przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z aluminiowej ryflowanej blachy, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.

  Cena:250.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - Suzuki Samurai, Sj 410, SJ 413, Santana

  boczek1.jpg

  Zestaw dwóch boczków drzwi (lewy i prawy) - paneli / tapicerki do Suzuki Samurai, Samuraj, SJ413, Sj410, Santana, przychodzących w miejsce oryginalnej tapicerki. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.Grawerowany kontur napisu SUZUKI, istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu.

   
  Panel lekki i estetycznie wykonany, naprawdę polecam, nowy i prosto od producenta - w najlepszej cenie !!!

   

  Cena:130.00
 • Bok drzwi, tapicerka, panel - Toyota LJ70, 73, J7

  LJ70-11.jpg

  Boczki (panele, tapicerka)  przychodzące w miejsce oryginalnej tapicerki przednich drzwi bocznych. Wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa jakim jest ABS, wycinane laserowo, idealnie pasują do drzwi, możliwość przykręcenia wkrętami lub osadzenia na taśmie dwustronnej. W porównaniu z oryginalną tapicerką boczki nie chłoną wody, nie gniją, nie śmierdzą i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, można myć nawet myjką wysokociśnieniową.Grawerowany kontur napisu TOYOTA, istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu.

  Cena:130.00
Zobacz wszystkie | Strony: